Блог

Новини, акції від ukrsutki.com.ua

Нові можливості

Раніше ми повідомляли Вам, що 1 червня 2016 року в нашому сервісі ukrsutki.com.ua відбулося велике оновлення і ми зможемо все більше допомагати вам розвиваючи наш сервіс. І вже сьогодні ми хочемо Вас проінформувати, що за останній час ми отримали від вас багато позитивних відгуків і пропозицій щодо вдосконалення сервісу, за що Вам дуже вдячні. Звісно, ми не могли проігнорувати вашу активність і тому хочемо повідомити про втілення всіх Ваших пропозицій. Отже, переглянемо що змінилося з останнього разу.

Від сьогодні у пошуку змінився порядок показу оголошень, спочатку розташовуються Преміум і Топ оголошення. І щоб отримати перше місце в результатах пошуку сьогодні вам достатньо його підняти в топ чи замовити преміум послугу. Таким чином ви отримаєте вище місце в пошуковій видачі за тих людей, хто розмістив свої оголошення кілька днів тому.

Також Ви маєте можливість слідкувати за статистикою переглядів ваших оголошень. Ви завжди будете мати актуальну інформацію: скільки користувачів подивились Ваше оголошення, скільки з них зацікавились вашим оголошення і переглянули ваші контактні дані, а також скільки людей додали вашу квартиру до себе в обрані. Останній показник покаже Вам кількість людей, які скоріше за все стануть вашими постійними орендаторами і будуть брати вашу квартиру в короткострокову оренду.

Статистика по оголошеннях доступна в розділі «Мої оголошення» -> «Активні» (див. малюк нижче - «1. Статистика»). Щоб швидко це переглянути можете перейти сюди.

 

 Тепер у розділі «Мої оголошення»  -> «Активні» з'явилася інформація про послугу та її термін тривалості біля кожного оголошення. Наприклад зверніть увагу на малюк вище - «2. Підключені послуги».

 Також ми додали розділ «Схожі оголошення», за допомогою яких збільшується кількість показів Ваших оголошень потенційним клієнтам, які шукають квартиру погодинну чи подобово по критеріях, що відповідають вашому об'єкту. 

Для преміум оголошень додалася нова безкоштовна можливість рекламуватись і на головній сторінці. Зараз будь-які 10 преміум чи топ оголошень будуть показуватись 10 хвилин на головній сторінці. Після завершення часу, користувач буде бачити наступні випадкові 10 оголошень. Ми маємо надію, що це також збільшить кількість переглядів Ваших об'єктів і приведе більше клієнтів. 

В нас ще заплановано багато цікавих оновлень і ми завжди раді отримати зворотній зв'язок від Вас, щоб зробити наш сервіс максимально зручним і корисним.

Loading